Netradicinė lietuvių literatūros pamoka ,,Ieva Simonaitytė – Mažosios Lietuvos metraštininkė“

Lietuvos Respublikos Seimas 2022 m. paskelbė Ievos Simonaitytės metais. Gegužės 9 d. IG klasių (1, 4 gr.) mokiniai susirinko į netradicinę lietuvių literatūros pamoką ,,Ieva Simonaitytė – Mažosios Lietuvos metraštininkė“, skirtą paminėti rašytojos 125-ąsias gimimo metines. Pamokoje aptarta Mažosios Lietuvos kultūrinė svarba, analizuotos istorinės priežastys, nulėmusios krašto kolonizaciją, mokiniai susipažino su rašytojos I. Simonaitytės asmenybe ir gyvenimo svarbiausiomis detalėmis. Gimnazistai, reflektuodami kultūrinius tekstus, kūrė rašytojos charakteristiką. Pamoką organizavo lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos Irma Šedienė ir Rasa Žygaitienė.