Netradicinė lietuvių kalbos pamoka ,,Kaip susirasti knygą bibliotekoje?“

Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešojoje bibliotekoje kovo 27 d. 1a ir 1b klasių mokiniams vyko netradicinė lietuvių kalbos pamoka ,,Kaip susirasti knygą bibliotekoje?“ Jauniesiems skaitytojams bibliotekininkė Zofija Mačiuvienė papasakojo, kodėl knygos lentynoje sudėtos abėcėlės tvarka pagal autorių pavardžių pirmąsias raides, kuo biblioteka skiriasi nuo knygyno. Vėliau mokiniai ieškojo knygų, skirtų pradinukams. Vienus sudomino knygos anotacija, kitus – jos viršelis, trečius – spalvingos iliustracijos. Bibliotekos darbuotoja pakvietė, padrąsino mokinius, kurie dar nesilanko bibliotekoje, tapti aktyviais skaitytojais. Juk jokia elektroninė erdvė nepakeis knygos!

Mokytojos Sotera ir Nijolė

Artimiausi renginiai

Renginių nerasta