Netradicinė lietuvių ir anglų kalbos pamoka

Lapkričio 16 dieną IGd klasės mokiniams vyko netradicinė integruota anglų ir lietuvių kalbos pamoka  ,,Vilko vaikų kelionė R. Šepečio romane ,,Druska jūrai“. Pamoką vedė anglų kalbos mokytojos  R. Žiubrienė, Ž. Galinskaitė  bei lietuvių kalbos mokytoja R. Gumbaragienė. Pamokos tikslai buvo ne tik lavinti rašybos, kalbėjimo įgūdžius, turtinti žodyną,  bet ir  ugdyti sąmoningą skaitytoją, gebantį vertinti ir kelti aktualius klausimus. Mokiniai stebėjo vaizdinę medžiagą, skaitė ištraukas lietuvių ir anglų kalba ir atliko pateiktas praktines užduotis: ieškojo angliškų atitikmenų lietuviškajai  versijai,  galvojo  klausimus  apie knygą anglų kalba,  o atsakymus pateikė lietuvių kalba.

Informaciją parengė R. Gumbaragienė

Artimiausi renginiai

Renginių nerasta