NETRADICINĖ INTEGRUOTA TIKYBOS IR ANGLŲ K. PAMOKĄ: „ŽMOGUS GYVAS NE VIEN DUONA…” (LK 4,4).

Balandžio 16d. 8b klasės mokiniai turėjo netradicinę integruotą tikybos ir anglų k. pamoką: „Žmogus gyvas ne vien duona…” (Lk 4,4). Pamokos metu, mokiniai turėjo galimybę pasigilinti į gavėnios kelionę ir į Jėzaus ištartus žodžius gundymo metu: „Žmogus gyvas ne vien duona, bet ir kiekvienu Žodžiu, kuris išeina iš Dievo lūpų” (Lk 4,4). Jėzaus atsilaikė prieš gundytoją vieninteliu ginklu – Dievo Žodžiu. Pamokos metu mokiniai individualiai, porose gilinosi į jiems skirtą Dievo Žodį lietuvių ir anglų kalbomis. Dalinosi įžvalgomis, ką Viešpats kalba per savo Žodį Šventajame Rašte ir kaip galima juo gyventi kasdienybėje. Pamokos pabaigoje padarėme išvadą: Dievo Žodis skirtas mokyti, auklėti, ugdyti, patarti, drąsinti, lydėti, kad Dievo žmogus būtų tinkamas bet kokiam geram darbui (pagal Tim.3, 16,17). Tad skaitykime ir gyvenkime gyvu Dievo Žodžiu.

Pamoką vedė mokytojos Rūta Armoškienė, Reda Čičiūnienė, Martyna Uljanova