Nacionalinio judumo iššūkis

Prieš du mėnesius kūno kultūros mokytojos Linos Drąsutytės- Stanienės iniciatyva Gimnazijos bendruomenė priėmė Lietuvos Respublikos prezidento Gitano Nausėdos inicijuotą Nacionalinio judumo iššūkį, kuriame visos Gimnazijos mokinių, tėvų ir mokytojų dėka,  iškovojome II vietą.

Nacionalinio judumo iššūkyje dalyvavo net 91 proc. šalies miestų, 573 mokyklos, 38 aukštosios, 650 organizacijų, 125 šalies bendruomenės, 55 užsienio lietuvių bendruomenės. Kartu dalyviai aplink Žemės rutulį nuėjo net 106 kartus ir taip sutaupė per 700 tonų CO2.

Lapkričio 24 d. kūno kultūros mokytoja Lina Drąsutytė-Stanienė ir Gimnazijos mokinių prezidentas Tomas Valiūnas prezidentūroje atsiėmė apdovanojimą ir  dalyvavo Darnaus judumo forume.

Sveikiname Gimnazijos bendruomenę ir dėkojame visiems ėjusiems.

Artimiausi renginiai

Renginių nerasta