Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

MENINIO SKAITYMO KONKURSO GIMNAZIJOS ETAPAS 

„Teisingai parinkus žodžius galima atidaryti bet kokią sielą ir uždaryti bet kokią burną“, – teigė meninio skaitymo konkurso gimnazijos etapo vedėjai Livija Urbanaitytė (IGc) ir Tadas Jakumas (7c). Būtent 23 skaitovams teisingai lietuvių k. mokytojų parinkti tekstai nuskambėjo aktų salėje ir palietė klausytojų širdis. Įtaigus, meninis skaitymas nulėmė, kas atstovaus gimnazijai rajoniniame etape. Nugalėtojų sėkmė lydėjo mokinius: Augustą Galdiką (5d), Gustą Macių (6b), Kamilę Ramonaitę (7c), Aleksandrą Slušnį (8a). Šiems skaitovams pasiruošti padėjo mokytojos Audronė Budrienė, Daiva Ataitė, Lina Odinienė. I-IVG klasių grupėje geriausiai pasirodė Dominyka Gudauskaitė (IIGc), Sidas Čepelevas (IIIGa), Tomas Valiūnas (IIIGd), Kamilė Venckutė (IVGb). Šiems mokiniams pasirengti konkursui padėjo mokytoja Irma Šedienė. Sėkmės nugalėtojams rajoniniame meninio skaitymo konkurse! 

Artimiausi renginiai

Renginių nerasta