Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

LRT projektas „Lietuvos tūkstantmečio vaikai”

Lapkričio 9 dieną IIGd klasės mokinys Rokas Pauliukonis dalyvavo LRT projekte „Lietuvos tūkstantmečio vaikai” Vilniuje. Rokas sėkmingai atstovavo gimnaziją: iš 6 dalyvių buvo trečias. Rokas teigė, jog „šis projektas yra puiki galimybė „perlipti per save”, išdrįsti išbandyti savo žinias ir sumanumą, dalyvauti intriguojančiame protmūšyje. Nereikia išsigąsti, kad kažko nesugebėsi, reikia tikėti savimi kiekviename žingsnyje ir dalyvauti visur“.

Jį lydėjo palaikymo komanda, IIGd klasės moksleiviai ir auklėtoja Edita Miežetienė. Mokiniai LRT studijoje susipažino, kas vyksta prieš laidos filmavimą, sutiko keletą įžymių žmonių. Buvo nuostabi kelionė, daug patirta teigiamų emocijų, jaudulio.

Artimiausi renginiai

Renginių nerasta