LIETUVOS MOKYKLOS MINI VASARIO 16-ĄJĄ: SUSIVIENIJO BENDRAI DIDŽIAUSIAI PAMOKAI

Šiandien, vasario 12 d. mokytojai visoje Lietuvoje rengia pamokas skirtas Vasario 16-ajai paminėti. Tačiau šiemet dalis mokytojų ją pasitinka kiek kitaip – virš 450 mokytojų prisijungė prie didžiausios bendradarbiavimo pamokos. Mokytojai, atradę porą savo klasei, bendradarbiauja ir veda jungtines pamokas. Šią iniciatyvą rengia projektas „Bendradarbiaujančios klasės“ ir „Mokyklų tobulinimo centras“.

Prie šios iniciatyvos prisijungė mūsų gimnazijos 8d klasės mokiniai kartu su auklėtoja R. Gumbaragiene, kurios metu turėjo 2 jungtines pamokas su Pažinimo licėjaus ir Raudondvario gimnazijos 8 klasių mokiniais, kurių metu kūrė ypatingus sveikinimus , kuriuos užrašė ypatingu šriftu. Signato šriftas buvo kurtas ilgiau nei 6 mėnesius ir jis yra lygiai toks, koks Nepriklausomybės Akte bei žaidė įdomų pilna istorinių žinių Kahoot.

Plačiau paskaityti apie veiklas galima: https://www.svietimonaujienos.lt/didziausia-bendradarbiavimo-pamoka-skirta-pamineti-vasario-16-ajai/