Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Lietuvos mokinių matematikos olimpiados rezultatai

2024 m. vasario 9 d. Kretingos Jurgio Pabrėžos universitetinėje gimnazijoje vyko 72-osios Lietuvos mokinių matematikos (9–12/I–IV gimnazijos kl.) olimpiados rajono etapas. Olimpiadoje dalyvavo 33 mokiniai.

IG-IIG klasių tarpe IIGd klasės mokinys Danas Rasimavičius užėmė I-ą vietą, IGa klasės mokinys – Aleksandras Slušnys  II-ą vietą, IGc klasės mokinė Amanda Indrišiūnaitė – III-ią vietą.

Dvi I-osios vietos IIIG-IVG klasių tarpe skirtos Urtei Navasaitytei (IIIGc klasė) ir Martynui Baltūsiui (IVGd klasė), II-III-ioji vieta  – IIIGa klasės mokinei Elingai Šolinskaitei. Mokinius olimpiadai parengė mokytoja Violeta Baltūsienė. Dėkojame mokytojai ir mokiniams ir linkime sėkmės Urtei Navasaitytei, kuri deleguojama atstovauti gimnazijai ir Kretingos rajonui Lietuvos mokinių matematikos olimpiados respublikos etape.

Artimiausi renginiai

Renginių nerasta