Lietuvių kalbos dienos.

Nuo 2016 metų vasario 16 – kovo 11 dienomis yra minimos Lietuvių kalbos dienos. Jų metų tiek Lietuvoje, tiek užsienyje yra organizuojami įvairūs renginiai skirti prisiminti mūsų gimtajai kalbai, skatinti jos sklaidą Lietuvoje bei užsienio lietuvių bendruomenėse. Gimnazija taip pat prisijungė prie šio renginių maratono. Kovo 3 dieną 5-8 klasių mokiniai dalyvavo raštingiausio mokinio konkurse. Sveikiname pirmųjų vietų laimėtojus: Austėją Abelkytę 5a kl., Dominyką Mėlinytę 5a kl., Jokūbą Žiubrį 6b kl., Karolį Pauliukonį 7a kl., Liepą Maksvytytę 8c kl., Magdaleną Brundzaitę 8d kl.

Lietuvių kalbos mokytojos dėkoja visiems dalyviams bei linki ir toliau puoselėti pagarbą rašto kultūrai ir gimtajai kalbai.