Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Lengvosios atletikos varžybos

Gegužės 18 dieną J. Pabrėžos stadione vyko  Kretingos rajono atskirų rungčių lengvosios atletikos varžybos. Daugelis mūsų gimnazijos sportininkų pasiekė puikių rezultatų ir iškovojo prizines vietas: Ovidijus Saudargas 6a, Kasparas Kasnauskis 6b, Karolina Krugelytė 6e, Domantas Burba, Žygimantas Skiezgila ir Ignas Galdikas 7a, Aldas Drąsutis – Meškauskas 7c, Urtė Mackevičiūtė 7e, Neringa Dulcaitė 8a,  Elzė Putkalytė, Dovydas Leščiauskas, Matas Mazgeika, Ringaudas Tertelis ir Almantas Anužis 8e, Perla Turskytė ir Domantas Viskontas 8d, Ervinas Petrauskas 1Ga, Gabrielius Šamonskis 1Gd, Neda Pociūtė 2Ga ir Neringa Špuntovaitė 3Ga. Mokinius ruošė fizinio ugdymo mokytojai.

  Sveikiname čempionus, prizininkus ir dėkojame visiems sporto mėgėjams už aktyvų dalyvavimą.

Artimiausi renginiai

Renginių nerasta