Lengvosios atletikos varžybos

Gegužės 19 dieną, Jurgio Pabrėžos gimnazijos stadione vyko rajono lengvosios atletikos varžybos, kuriose dalyvavo būrys mūsų mokyklos sportininkų. Prizines vietas iškovojo: Kamilė Bružaitė 7a ( 400 m.), Karolis Pauliukonis 7a ( 400 m.), Almantas Anužis 7e ( rutulys), Gabija Jasinskaitė 7e ( rutulys), Matas Mazgeika 7e ir  Nojus Tautavičius 8a ( 800 m.) Čempionais tapo: Aleksandras Slušnys 7a ir Dovydas Leščiauskas ( aukštis); Urtė Mackevičiūtė 6e ( 400 m.); Elzė Putkalytė 7e ( 800 m.); Mikutaitė Kotryna 7a (rutulys); Gerchardas Žukauskas 7e ( rutulys); Neda Pociūtė 1a (400m); Edas Zenkovas 2e ( aukštis); Mantas Gedutis 2d ( 400 m).    Mokiniams pasiruošti padėjo gimnazijos fizinio ugdymo mokytojai.

 Sveikiname visus dalyvavusius/

Informaciją paruošė Virginija Valiūnienė

Artimiausi renginiai

Renginių nerasta