Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Lankėsi Klaipėdos sutrikusio vystymosi kūdikių namuose „Kalėdiniame rytmety“

Gruodžio 23 d. mokinių mokomosios bendrovės „brokas“ nariai Lukas Juodys (IIIGb), Viltė Gruzdytė (IIIGa), jų idėją palaikanti Justė Šeirytė (IIIGb) ir verslo mokytoja Inga Būgienė lankėsi Klaipėdos sutrikusio vystymosi kūdikių namuose „Kalėdiniame rytmety“. Mokomoji bendrovė „brokas” siekia sujungti žmones bendram ir geram tikslui. Įmonės pavadinimas brokas/brokaš – žodžių žaismas. Moksleiviai nori parodyti pasauliui, jog negalią turintys asmenys nėra visuomenės brokas, jie – svarbi visuomenės dalis, unikalios asmenybės, kurioms neretai trūksta paramos. Bendrovės gaminių asortimente yra natūralių medžiagų gaminiai – medžiaginiai krepšiai bei neįgalių vaikų sukurti piešiniai atgiję atvirlaiškiuose. Moksleivių bendrovė „brokas” dalį gauto pelno skirs negalią turinčiųjų bendruomenėms paremti.

Artimiausi renginiai

Renginių nerasta