„LAISVĖS KONTŪRAI”

IIGe klasės mokinys Linas Daugėla dalyvavo VDU Katalikų teologijos fakulteto organizuojamame respublikiniame 9-12 klasių mokinių mokslinių-kūrybinių darbų konkurse „Laisvės kontūrai”. Konkurse dalyvavo beveik 100 darbų iš visos Lietuvos. Finale varžėsi penkiolikos geriausių darbų autoriai, kurie buvo pakviesti viešai juos pristatyti ir atsakyti į komisijos pateiktus klausimus. Visus susirinkusius pasveikino VDU Katalikų teologijos fakulteto dekanas diak. doc. dr. Benas Ulevičius. Linas puikiai pristatė savo kūrybinį fotografijos ir poezijos darbą „Dievo žodžio paminklas” ir laimėjo III-ąją vietą. Konkursui padėjo pasiruošti tikybos vyr.mokytoja R.Čičiūnienė ir lietuvių k. ir literatūros mokytoja metodininkė D.Ataitė.