Kūrybinio rašymo konkursas

Mūsų gimnazija bendradarbiaudama su tartptautiniu LCC universitetu surengė kūrybinio rašymo konkursą gabiems ir kūrybingiems 8- IIg klasės mokiniams, kuriame dalyvavo septynios vakarų Lietuvos mokyklos. Mūsų gimnazijai atstovavo šeši mokiniai. Konkurso metu mokiniai turėjo sukurti istoriją anglų kalba pagal pateiktą 1min video užuominą. Šiemet istorija buvo apie batų porą. Konkurso vertinimo komisijai, kurią sudarė LCC universiteto anglų kalbos katedros vedėja R.Gingerich ir jos vadovaujami anglų kalbos pedagogikos specialybės studentai, buvo pateikta 51 istorija. Tarp kurių 1Gc klasės mokinės Miglės Maštaraitės sukurta istorija buvo pripažinta geriausia devintų klasių klasių kategorijoje, 1Gc klasės mokinės Amandos Indrišiūnaitės kurta istorija laimėjo antrą vietą, o 8e klasės mokinės Emilijos Riniūtės istorija įvertinta trečia vieta tarp aštuntokų. Džiaugiamės mokinių kūrybiškumu ir originaliomis idėjomis.

Konkurso bendraautorė mokytoja Živilė Galinskaitė.