Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Kurkime geresnį internetą kartu!

Kiekvienais metais vasario mėnesį minime SAUGESNIO INTERNETO SAVAITĘ, kurios tikslas atkreipti bendruomenės dėmesį į aktualius skaitmeninius iššūkius, skatinti saugesnį naudojimąsi internetu ir skaitmeninėmis technologijomis. Saugaus interneto savaitės vasario 7-11 dienomis mokiniai dalyvauja įvairiose Saugesnio interneto dienos renginių veiklose, edukacinėse pamokose, žaidimuose, atlieka testus. Vasario 9 dieną gimnazijoje lankėsi Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kretingos rajono policijos komisariato pareigūnė Gitana Macienė. Pareigūnė papasakojo 5 klasės mokiniams apie skaitmeninius iššūkius, bendravimo ir komunikavimo internete etiketą, apie grėsmes ir pavojus, apie melagingų naujienų įtaką mūsų kasdieniniame gyvenime ir asmens duomenų apsaugą. Įgytas žinias mokiniai pasitikrino dalyvaudami viktorinoje.

KURKIME GERESNĮ INTERNETĄ KARTU visus mokslo metus!

Artimiausi renginiai

Renginių nerasta