KRETINGOS RAJONO LIETUVIŲ KALBOS OLIMPIADA (5–8 KLASIŲ).

2021 m. kovo 15 d. vyko Kretingos rajono lietuvių kalbos olimpiada (5–8 klasių). Joje dalyvavo 32 mokiniai: 8 penktokai, 8 šeštokai, 7 septintokai, 8 aštuntokai. Olimpiados rezultatai:

I vieta – Adomas Konstantinavičius, 5 klasės mokinys. Mokinį olimpiadai rengė lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Birutė Šidlauskaitė.

III vieta – Aleksandras Slušnys, 6 klasės mokinys. Mokinį olimpiadai rengė lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė Audronė Budrienė.

II vieta – Liepa Maksvytytė, 7 klasės mokinė. Mokinę olimpiadai rengė lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė Daiva Ataitė.

III vieta – Urtė Navasaitytė, 8 klasės mokinė. Mokinę olimpiadai rengė lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė Daiva Ataitė.