Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Kovo 29 dieną IIG klasių gimnazistai dalyvavo didžiausioje studijų mugėje Vilniuje

Kovo 29 dieną IIG klasių gimnazistai dalyvavo didžiausioje studijų mugėje Vilniuje, kur susipažino su įvairiais Lietuvos ir užsienio universitetais, studijų programomis ir ateities galimybėmis. Mokiniai taip pat dalyvavo įvairiose paskaitose. Tai buvo puiki proga gilintis į mėgstamas temas, susipažinti su naujausiais moksliniais tyrimais ir tendencijomis, taip pat įgyti vertingų žinių iš savo srities profesionalų. Po aktyvios dienos gimnazistai pasinaudojo proga pasivaikščioti po pavasarėjančią sostinę, mėgautis jos architektūra ir kultūriniais įspūdžiais.
Išvyką organizavo IIG klasių kuratorė Roberta Žiubrienė.

Artimiausi renginiai

Renginių nerasta