Informavimo Dėžutė

Džiaugiamės, kad nusprendei pranešti apie patyčias, ar pasidalinti kita svarbia informacija.
Svarbu! Ši informacija pasieks tavo mokykloje atsakingus asmenis.
Pasistenk informaciją pateikti išsamiai, kad būtų lengviau suteikti pagalbą.

Anonimiškumą ir saugumą garantuojame! Nebijok, tau nereikės nurodyti savo vardo ir pavardės. Niekas nesužinos, kad tu parašei šį pranešimą.

Nori pranešti....

Parama

Prašau Jūsų 2021 m. skirti 1,2% paramą nuo savo sumokėto Gyventojų pajamų mokesčio Viešajai įstaigai Pranciškonų gimnazijai.

Prašymą (skirti 1,2 proc. paramai nuo savo sumokėto Gyventojų pajamų mokesčio (FR0512)) gyventojai gali pateikti elektroniniu būdu, naudojantis VMI Elektroninio deklaravimo sistemos paslaugomis adresu http://deklaravimas.vmi.lt.

Gimnazijos rekvizitai

PAMOKŲ PAKEITIMAI

PIRMADIENIS 03-02

Pradinis ugdymas kovo 1 d. – 5 d. vyksta nelyginės savaitės grafiku

5-8, I-IVG kl.  kovo 1 d. – 5 d.  sinchroninių/ asinchroninių pamokų tvarkaraštis vyksta II savaitės grafiku (ŽALIA vasario 16-oji) .

Viešosios įstaigos Pranciškonų gimnazijos 2019-2021 mokslo metų prioritetas: „Orumo, sąžiningumo ir bendrystės puoselėjimas“.

ANTRADIENIS 03-02

Pradinis ugdymas kovo 1 d. – 5 d. vyksta nelyginės savaitės grafiku

Viešosios įstaigos Pranciškonų gimnazijos 2019-2021 mokslo metų prioritetas: „Orumo, sąžiningumo ir bendrystės puoselėjimas“.

V. Domarkienė, G. Zaborienė, R. Žiubrienė, M. Uljanova (pamokos tik asinchroninės)

TREČIADIENIS 03-03

KETVIRTADIENIS 03-04

PENKTADIENIS 02-26

Pradinis ugdymas vasario 22 d. – 26  d. vyksta lyginės savaitės grafiku

5-8, I-IVG kl. vasario 22 d.- vasario 26 d.    sinchroninių/ asinchroninių pamokų tvarkaraštis vyksta I savaitės grafiku (GELTONA  sausio 13-oji) .

A. Raudienė, R. Norvaišienė (nuo 12 val. pamokos nevyks)