Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

,,Knygų ekspertų kovos“

Kovo 24 d. mūsų Gimnazijos IG-IIG klasių komanda: Filomena Stonkutė (IGb), Bernadeta Rimkutė (IGc), Viltė Paulauskaitė (IGc), Nortė Benetytė (IIGb) ir Dominyka Gudauskaitė (IIGc), dalyvavo Klaipėdos apskrities bendrojo ugdymo mokyklų 5-10 klasių mokinių projekte-konkurse ,,Knygų ekspertų kovos“. Ruošdamosi konkursui, gimnazistės per mėnesį laiko turėjo perskaityti tris knygas: A. Kavaliauskaitės ,,Kūnai“, U. Radzevičiūtės ,,Gėrio ir blogio biblioteka“ bei S. Simanos ,,Iškamšų kontora“, parengti labiausiai patikusios knygos reklamą ir atlikti įvairias užduotis. Suskaičiavus taškus paaiškėjo, kad mūsų merginos iškovojo knygų ekspertų ,,Siužeto Kolumbai“ nominaciją. Komandą konsultavo lietuvių kalbos mokytojos Irma Šedienė ir Rasa Žygaitienė. 

Artimiausi renginiai

Renginių nerasta