Klaipėdos rajono mokomųjų mokinių bendrovių eXpo

Gegužės 10 d. Gargžduose vyko Klaipėdos rajono mokomųjų mokinių bendrovių eXpo, kurioje dalyvavo 2 iš 10 šiemet veikusių bendrovių mūsų Gimnazijoje. Jau ne pirmą kartą mugėse dalyvaujanti bendrovė „Emiri Estate“, kuri užsiima grožinės literatūros rašymu ir leidyba, laimėjo nominaciją „Didžiausias poveikis bendruomenei“ bei bendrovės prezidentas Tomas Valiūnas (IIIGd) gavo „Alumni lyderystės apdovanojimą“ ir birželio 1-3 dienomis kviečiamas į Vilniuje vyksiančią „Ateities vizionierių stovyklą“. IIGc klasės komanda „FYFOS“ (D.Gudauskaitė, E.Zandovaitė, A.Kniukštaitė ir U.Stonkutė) kuria ir pardavinėja išskirtinio dizaino aksesuarus – atlasinio audinio plaukų gumytes ir vienetinius telefonų pakabukus, mugėje pademonstravo komandiškumą, išskirtinį marketingą, kūrybiškumą bei kritinį mąstymą ir laimėjo nominaciją „Už antreprenerišką požiūrį“ ir gavo rėmėjų įsteigtą prizą – „Babilono sodai“ dovanų kuponus. Mokinius į mugę lydėjo ir visus mokslo metus su jais dirbo ekonomikos mokytoja Inga Būgienė.