Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Kelionė į senąsias Lietuvos sostines – Kernavę ir Trakus

5b ir 5c klasių mokiniai vasarą pradėjo kelione į senąsias Lietuvos sostines – Kernavę ir Trakus. Kernavėje penktokai ne tik aplankė muziejų ir piliakalnius, bet taip pat turėjo progą sužinoti ir gyvai patirti, kaip žmonės gyveno ir kuo užsiemė akmens, geležies ir viduriniaisiais amžiais. Ypač smagu buvo prie senosios buities prisiliesti patiems – įžiebti ugnį, patalkininkauti kalvėje ar išdirbant odą, išbandyti piešimą ochra, nusilipdyti puodelį, pasipuošti savo pasigamintais karoliukais ar odos pakabuku. Trakuose mokiniai taip pat netinginiavo – susipažinę su karaimų istorija ir paveldu, pietums patys nusilipdė po kibiną. O papietavę dar ir garsiąją Trakų pilį aplankė. Kelionę organizavo auklėtojos Violeta Baltūsienė ir Stanislava  Verseckienė.

Artimiausi renginiai

Renginių nerasta