Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Kas yra ponas Basanavičius?

Kodėl jį vadino ,,balta varna“? Kas tie signatarai? Ar toli nuo mūsų Ožkabaliai? Ir dar daug įvairių klausimų – atsakymų apie 1918 m. vasario 16 d. Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarą Joną Basanavičių išsiaiškino ,,Varpelių“ klasės antrokai integruotoje pamokoje ,,Kas tas ponas Basanavičius?“ Suradę visus atsakymus į klausimus apie J.Basanavičių, ,,Varpeliai“ ėmėsi kitos veiklos. Jie nusprendė: jei J. Basanavičius svarbų dokumentą pasirašė savo parašu, tai ir jie kada nors turės ką nors svarbaus pasirašyti. Todėl pats laikas kurti savo parašą! Kaip tarė, taip padarė. O kad visa tai atrodytų iškilmingiau, užsivilko savo tėčių juodus švarkus, pasipuošė kepurėmis – cilindrais ir įsiamžino nuotraukose.  Linksmą, turiningą dieną ,,Varpeliai“ užbaigė lietuvių liaudies dainelėmis, rateliais su muzikos mokytoja S. Razmuviene. 2 klasės mokytoja Asta Šličienė

Artimiausi renginiai

Renginių nerasta