Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Karjeros ugdymo renginys

Balandžio 6 d. IIGa kl., IIGb kl. ir IIGc kl. mokiniai vyko į Gargždus ir dalyvavo ,,Mars Lietuva” kompanijos organizuotame karjeros ugdymo dienos renginyje. Mokiniai dalyvavo įmonės pristatyme, kuris susidėjo iš kelių etapų. Iš pradžių mokiniai susipažino su kompanijos vadovais ir išklausė pasakojimų apie jų nueitą karjeros kelią, su kokiais iššūkiais teko susidurti, kaip sekėsi pasiekti asmeninius tikslus. Po to mokiniai buvo suskirstyti į komandas ir atliko praktinę inžinerinę užduotį, dalyvavo gaminamo produkto patikros pristatyme ir ture po fabriką, kurio metu susipažino kaip yra gaminama įmonės produkcija: nuo pakuočių gamybos iki galutinio produkto pateikimo eksportui. Renginio pabaigoje mokiniai buvo pavaišinti įvairiais užkandžiais ir apdovanoti saldžiais prizais. Išvyką organizavo Jolanta Petrauskienė, Vilma Domarkienė ir Genovaitė Macienė.

Artimiausi renginiai

Renginių nerasta