Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

jungtinė IIG klasių grupė susitiko su Vestina Petrauskaite – UX dizainere, Women Go Tech programos alumne. 

Vasarioo 11 d. 

  Tik 1 iš 4 Lietuvos startuolių įkūrė moterys. Nesąžininga statistika, su kuria negalima susitaikyti. „Lietuvos Junior Achievement“, „The Coca-Cola Foundation“ ir „Women Go Tech“ suvienija jėgas ir jau antrą kartą pristato projektą „Empowering Girls for the Future of Jobs“, prie kurio jungiasi ir mūsų Gimnazija.

Sugrįžęs projektas #EmpoweringGirls siekia įgalinti jaunuolius siekti sėkmės savo karjeroje, supažindinti su technologijų, antreprenerystės pasauliu ir paskatinti praktiškai išbandyti savo mokomosios įmonės kūrimą dar mokykloje.

Susitikimą koordinavo mokytoja metodininkė I.Būgienė

Artimiausi renginiai

Renginių nerasta