ISTORIJOS IR LIETUVIŲ KALBOS PAMOKA „MANO DIENOS NEBŪTIN PASVIRĘ“

Gruodžio 3 dieną vyko atvira integruota istorijos ir lietuvių kalbos pamoka „Mano dienos nebūtin pasvirę“ B. Krivicko 100-osioms gimimo metinėms ir K. Veverskio-Senio 75-osioms žūties metinėms paminėti. Pamokoje dalyvavo IVG klasių 3,4 gr. ir IIGc klasės mokiniai. Gimnazistai skaitė poeto B. Krivicko eilėraščius, prisiminė jo gyvenimo ir kūrybos bruožus, susipažino su buvusio mūsų gimnazijos mokinio, partizano K. Veverskio-Senio veikla, pasidalino įspūdžiais apie filmą ,,Nesulaužyti priesaikos“. Klausydami pranešimų mokiniai atsakinėjo į duotus klausimus apie partizanų gyvenimo realijas. Pamoką organizavo istorijos mokytojas V. Kuprelis ir lietuvių kalbos mokytojos I. Šedienė ir R. Dočkuvienė.