Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Istorijos – geografijos viktorina ,,Žemė skirtingų epochų žemėlapiuose”

balandžio 05d. gimnazijoje vyko istorijos – geografijos viktorina ,,Žemė skirtingų epochų žemėlapiuose”, skirta Žemės dienai paminėti. Pagrindinis tikslas – prisiminti ir įvertinti, kaip skyrėsi Žemės suvokimas skirtingais žmonijos istorijos laikotarpiais. Viktorinoje dalyvavo septintų klasių komandos. Jos varžėsi tarpusavyje trijuose turuose: 1 – interaktyvaus testo, 2 – skirtingų epochų žemėlapio atpažinimo pagal atskirus klausimus, 3 – kūrybinėje užduotyje – per 15 minučių mokiniai turėjo iš antrinių žaliavų sukurti pasirinkto istorinio laikotarpio žemėlapį. Tokiu būdu mokiniai ne tik pagilino istorines bei geografines žinias, bet ir prisiminė, kaip svarbu atsakingai ir tvariai naudoti įvairias priemones, kaip svarbu saugoti mūsų planetą. Viktoriną organizavo mokytojos A. Gagytė, A. Raudienė.

Artimiausi renginiai

Renginių nerasta