Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Internetas ir jame slypintys pavojai 

Vasario 8 dieną Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kretingos rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Gitana Macienė  papasakojo 5 klasių mokiniams gyvenimiškų istorijų (iš savo praktikos), susijusių su patyčiomis virtualioje aplinkoje, parodė mokomuosius filmukus apie tai, kas gali nutikti bendraujant internetinėje erdvėje, naudojantis įvairiais socialiniais tinklais, jeigu nebūsi atsargus bei atidus. Suteikė informacijos apie galimus pavojus internete, paaiškino, kokia gali būti teisinė atsakomybė už patyčias internete ar nepageidaujamo turinio nuotraukų, žinučių platinimą. Pareigūnė paminėjo, kad labai svarbu neužsidaryti savyje iškilus pavojams internete, o kuo skubiau kreiptis pagalbos ir išsaugoti informaciją, neskubinti jos panaikinti. Aktyviai dalyvavusiems mokiniams buvo įteikti paskatinimo prizai.

Artimiausi renginiai

Renginių nerasta