Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

INTEGRUOTA PAMOKA ,,KRIKŠČIONIŠKOS KANČIOS SEMANTINES VARIACIJAS“

Balandžio 21 d. IVG (3 gr. ir 6 gr.) mokiniai, sistemindami literatūrines žinias, atidžiau gilinosi į ,,Krikščioniškos kančios semantines variacijas“. Kunigas Ričardas Doveika, kalbėdamas apie kančią, pabrėžia, jog sąmoningai išgyvendamas šį jausmą žmogus gali atrasti gyvenimo prasmę. Kančia yra svarbus išbandymo momentas, tekęs žmonijai jau nuo pasaulio sukūrimo pradžios. Gimnazistai pamokoje turėjo galimybę prisiminti penkias biblinės kančios rūšis, kurias taikė analizuodami kitus kultūrinius tekstus – gilinosi į Viktoro E. Franklio knygos ,,Žmogus ieško prasmės“ ištrauką, kančios formų ieškojo ir vidurinio ugdymo programos skaitytuose tekstuose. Susistemintas ir pakartotas kontekstines žinias gimnazistai pritaikys kurdami rašinį. Pamoką organizavo dorinio ugdymo (tikybos) mokytojas Antanas Šneideraitis ir lietuvių kalbos mokytojos Irma Šedienė ir Rasa Žygaitienė.

Artimiausi renginiai

Renginių nerasta