Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Integruota lietuvių literatūros ir biologijos pamoka ,,Akys  literatūroje, biologijoje ir Biblijoje“

Akys laikomos sielos veidrodžiu, nes būtent jose galima įžvelgti tikrąją žmogaus savijautą, kitaip tariant, neužslėptą žmogų.  Puoselėjant santykius palaikyti akių kontaktą yra itin reikšminga, tai leidžia pademonstruoti susidomėjimą, sutelkti dėmesį ar be žodžių rodyti palankumą kitam. Spalio 19 dieną IGd  vyko integruota lietuvių literatūros ir biologijos pamoka ,,Akys  literatūroje, biologijoje ir Biblijoje“, kurią surengė lietuvių kalbos mokytoja R. Gumbaragienė  ir biologijos mokytoja L. Jucytė. Pamokos  metu  mokiniai  plačiau susipažino  su  akių vaizdiniu  kultūroje, literatūroje,  Biblijoje  ir regos  organu, kuris  padeda  viską  stebėti.  Skaitant R. Šerelytės  novelę  ,,Trečioji akis“ lygino  su  Biblijos  įvaizdžiais, pildė  lentelę rašė  samprotavimo pastraipą ,, Kada akys spinduliuoja gyvenimo džiaugsmu”.

Artimiausi renginiai

Renginių nerasta