Integruota istorijos ir lietuvių kalbos pamoka 7d klasei

Spalio 27 d. vyko integruota istorijos ir lietuvių kalbos pamoka 7d klasės mokiniams ,,Baltų istorija, lietuvių ir latvių kalbų ypatybės“. Pamokos metu Vilius Steponavičius, Edvinas Strakšas, Monika Sausdravaitė ir Elzė Skersytė, 7d klasės mokiniai, pristatė indoeuropiečius, baltų istoriją. Klausydamiesi pranešimų, septintokai atliko užduotis ir apibendrino žinias apie baltų istoriją, pasaulėžiūrą, verslus ir tradicijas. Taip pat mokiniai, atlikdami užduotis, ieškojo lietuvių ir latvių kalbų panašumų bei skirtumų, mokėsi latviškų žodžių. Dirbdami grupėse, bandė išversti eilėraštį iš latvių kalbos į lietuvių.

Pamoką vedė istorijos mokytoja A. Raudienė bei lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja B. Šidlauskaitė.

Artimiausi renginiai

Renginių nerasta