Sausio 16 d. IIG (4 gr.) gimnazistai susirinko į netradicinę integruotą dorinio ugdymo (tikybos) ir lietuvių literatūros pamoką ,,Biblija kaip literatūros ir kultūros tekstas (Abraomo pašaukimas)“. Mokiniai, analizuodami biblinius tekstus, gilinosi į išbandymo, aukos ir pasiaukojimo prasmes, kalbėjo apie svarbiausią tikėjimo išbandymą, kurį Abraomui skyrė Dievas, aptarė pagarbios baimės reikšmę. Žiūrėdami šių dienų tarnystės šiukšlyno žmonėms pavyzdį samprotavo apie pašaukimo prasmę, kas šiandieniniam žmogui yra auka dėl kito asmens. Pamoką organizavo dorinio ugdymo (tikybos) mokytoja Reda Čičiūnienė ir lietuvių kalbos mokytoja Rasa Žygaitienė.
Bir 18 2026
10:00 - 11:00
5-8 kl. auklėtojų metodinės grupės susirinkimas
A 213
