Integruota anglų kalbos bei lietuvių kalbos ir literatūros pamoka 8a klasėje  

Pasaulis Oliverio Tvisto akimis. The world through the eyes of Oliver Twist

Gegužės 13-ą dieną anglų kalbos mokytoja G. Zaborienė bei lietuvių kalbos mokytoja R. Gumbaragienė vedė integruotą pamoką ,,Pasaulis Oliverio Tvisto akimis. The world through the eyes of Oliver Twist“. Pamokos metu aštuntokai analizavo lietuvių ir anglų kalbomis trumpai papasakojo Č. Dikenso romano vietą, laiką, veikėjus, išbandymus su kuriais susidūrė Oliveris Tvistas. Dirbdami grupėse mokiniai pažymėjo teisingus / neteisingus teiginius. Pamokos pabaigoje stebėjo be garso trumpą anonsą ir pristatė anglų kalba matytus epizodus. Apibendrindami išsakė romano pagrindinę mintį lietuviškai bei angliškai bei pasiskirstė užduotis, kurias turės atlikti namuose.

Informaciją parengė R. Gumbaragienė

Artimiausi renginiai

Renginių nerasta