Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Integruota anglų k. ir matematikos pamoka ,,Keturkampiai ir jų perimetras” (Quadrangles. Perimeter.)

Balandžio 20-21 dienomis 7b ir 7c klasės mokiniai dalyvavo integruotoje anglų k. ir matematikos pamokoje ,,Keturkampiai ir jų perimetras” (Quadrangles. Perimeter.), kurios metu dirbdami individualiai ir porose išmoko  angliškus geometrinių sąvokų ir objektų pavadinimus, peržiūrėję vaizdo įrašą, aptarė skirtingų rūšių kampų panaudojimo galimybes sporte ir kitose kasdieninio gyvenimo veiklose. Septintokai ne tik praturtino savo anglų k. žodyną, atliko įvairias matematines užduotis, bet ir žinias pasitikrino dalyvaudami virtualioje viktorinoje „Kahoot”. Pamoką vedė anglų k. mokytojos K. Paulauskienė, D. Račkuvienė, bei matematikos mokytoja J. Petrauskienė.

Artimiausi renginiai

Renginių nerasta