Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

IIIG ir IVG klasių mokinius į susitikimą su psichologe – psichoterapeute Igne Lukmine

IIIG ir IVG klasių mokinius į susitikimą su psichologe – psichoterapeute Igne Lukmine pakvietė Kretingos rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras. Vienuoliktokai laiko privalomų ir pasirenkamų dalykų tarpinius patikrinimus, dvyliktokai rengiasi brandos egzaminams, tad natūraliai kyla klausimas: ,,Kovoti ar bėgti?“ Taip vadinama streso reakcija, kuri gali būti labai naudinga, nes mes galime padaryti daug, kas tuo metu labai svarbu. Jei stresas tęsiasi ilgą laiką, tai pavojinga ir psichologiškai, ir fiziologiškai. Psichologė – psichoterapeutė I. Lukminė išskyrė sąmoningo kvėpavimo svarbą, atsipalaidavimo įgūdžių ugdymą, darbo ir laisvalaikio atskyrimą, dėkingumo bei pozityvumo ugdymą bei atsakė į mokinių klausimus.

Artimiausi renginiai

Renginių nerasta