Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

IGc ir IGd klasių mokiniai  vyko  į  Kauną

Spalio 21 d.  IGc ir IGd klasių mokiniai  vyko  į  Kauną, kartu su gidu susipažino su   Pažaislio bažnyčios ir vienuolyno ansambliu. Šis pastatų kompleksas vadinamas baroko perlu ir apibūdinamas kaip vienas geriausių ir brandžiausių baroko architektūros pavyzdžių Europoje. Šiuo metu vienuolynas priklauso Šv.Kazimiero seserų kongregacijai. Jame veikia vienas moderniausių muziejų Lietuvoje, stebinantis ne tik muziejinių ir religinių vertybių gausa. Leidosi unikalia transporto priemone –  ,,Žaliakalnio“ funikulieriumi nuo Kauno Kristaus Prisikėlimo bazilikos nuleis iki miesto centro. Žaidžiant orientacinį žaidimą susipažino  su  Kauno  viduramžių  istorija. Su lydinčiu gidu leidosi  į Kauno miesto istoriją, ekskursijos metu gidas papasakojo kaip kūrėsi Kauno miestas, kokie žymūs žmonės čia gyveno.

Artimiausi renginiai

Renginių nerasta