Gimnazijos šeimos – Ukrainos šeimoms!

Paskutiniųjų savaičių įvykiai Ukrainoje nė vieno nepalieka abejingo. Visi skuba pagelbėti kas kaip gali. Į šalį pamažu atvykstant karo pabėgėliams mūsų Gimnazija taip pat įsipareigojo prisidėti, kad jie jaustųsi kaip įmanoma geriau. Rajono mokyklos įsipareigojo priimti apie 800 mokyklinio amžiaus vaikų, mūsų Gimnazija – apie 130.
Visi suprantame, kad šiems vaikams reikės ne tik vadovėlių ir kanceliarinių priemonių.
Taigi, raginame su klasės auklėtiniais jungtis į akciją
Gimnazijos šeimos – Ukrainos šeimoms!
Kadangi iš anksto nežinome ko konkrečiai gali prireikti kiekvienam, į Gimnazijos bendruomenę įsijungsiančiam vaikui, bus kaupiamas piniginis fondas.
Patys su mokiniais nuspręskite, kiek norite skirti šiam tikslui. Pinigus sudėkite į voką ir, užrašę jūsų klasę, atneškite sesei Julijai.
‼️Jei tokių mokinių neatsiras, surinkti pinigai bus pervesti Caritas organizacijai.
❗️Akcijas vyks iki kovo 31d.
Dosni siela bus pasotinta, kas girdo, pats bus pagirdytas. (Pat 11, 25)
Informaciją parengė s. Julija Lukauskaitė FMSC