Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Gimnazijos bendruomenė džiaugiasi kasmetinio žurnalo ,,Reitingai“ paskelbtais duomenimis

Gimnazija 2021 metais pateko tarp 50 respublikos gimnazijų geriausiai išmokančių: chemijos (38-39 vieta), dėkojame mokytojai V. Švitrienei, A. Bėrantaitei;  geografijos (31 vieta), dėkojame mokytojui V. Adomaičiui; biologijos (47-50 vieta), dėkojame mokytojams L. Jucytei ir K. Kauliui.

„Paskelbti rezultatai mane labai džiugina, – teigia gimnazijos direktorius Alvydas Virbalis OFM. –  Ačiū mokiniams, mokytojams, tėvams bei administracijos darbuotojams, kurių pastangos, motyvacija bei komandinis darbas lėmė tokius aukštus rezultatus“.  

Tai nėra atsitiktinis laimėjimas – aukštų rezultatų siekiama nuolat ir sistemingai dirbant. Žurnalo „Reitingai“ duomenimis, Pranciškonų gimnazija 2020 m. buvo geriausių respublikos mokyklų 50-ke: 6 vieta tarp geriausiai išmokančių chemijos ir geografijos, 23 vieta tarp geriausiai išmokančių informacinių technologijų, 45-46 vieta tarp geriausiai išmokančių matematikos mokyklų.  

Gimnazijų reitinge pagal olimpiadų rezultatus Pranciškonų gimnazijai 2021 m. pavyko pasiekti 7 vietą. Didžiuojamės stulbinančius rezultatus pasiekusiais mokiniais ir jų mokytojais: E. Zaboras, mokinį ruošė biologijos mokytoja L. Jucytė, geografijos mokytojas V. Adomaitis, G. Mėčiutė, mokinę ruošė technologijų mokytoja J. Bambalaitė, L. Daugėla, mokinį ruošė lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja D. Ataitė ir dorinio ugdymo, filosofijos mokytojas A. Šneideraitis, M. Lipskytė, mokinę ruošė biologijos mokytoja L. Jucytė, G. Rimkus, mokinį ruošė fizikos mokytoja I. Černeckienė 

 

Edgaro Zaboro ir biologijos mokytojos L. Jucytės bei geografijos mokytojo V. Adomaičio pasiekimai garsina ne tik Pranciškonų Gimnaziją, Kretingą bet ir Lietuvą. Edgarui pavyko pelnyti aukso medalį Pasaulinėje geografijos olimpiadoje, bronzos medalį tarptautinėje biologijos olimpiadoje. 

 

Informaciją parengė direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Vaiva Krikščiūnaitė – Buitvydė

Artimiausi renginiai

Renginių nerasta