GIMNAZIJA ORGANIZUOJA PILIETINĘ AKCIJĄ ,,APKABINKIME LIETUVĄ

Gerbiama Gimnazijos bendruomene,

kviečiame dalyvauti Gimnazijos organizuojamoje pilietinėje akcijoje ,,Apkabinkime Lietuvą“, kuri skirta paminėti /švęsti Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną.

2021 m. kovo 4-ąją, šventojo Kazimiero – Lietuvos globėjo – dieną, 18.00 val. Šv. Mišiose malda apkabinsime Lietuvą (akcijos pradžia).

Norėdami apkabinti Lietuvą, visi kartu turėtume nueiti 1765 km (toks Lietuvos sienų ilgis!) .

Kaip tai padaryti?

Pakvieskite savo šeimos narius pasivaikščioti po Kretingą ir jos apylinkes (primename, kad vaikščioti galite tik po vieną šeimą)!
Pasirinkite Jūsų šeimai tinkamiausią dieną (nuo kovo 4 d. iki kovo 11 d.)!
Panaudokite turimą arba parsisiųskite programėlę, kuri parodys nueitą atstumą ir laiką!
Nueito maršruto momentinę ekrano kopiją įkelkite į Gimnazijos facebook paskyroje suformuoto įvykio komentarus (būtinai parašykite Vardą, Pavardę, klasę ir šeimos narių skaičių). Kviečiame įkelti ir pasivaikščiojimo/žygio nuotrauką!
Nepamirškite į pasivaikščiojimą/žygį pasiimti tautinės atributikos!

Akciją „Apkabinkime Lietuvą“ vainikuos Šv. Mišios, kurios vyks kovo 11-ąją, Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną, 18.00 val. Viešpaties Apreiškimo Švč. Mergelei Marijai bažnyčioje (akcijos pabaiga).

2021 m. kovo 13 d. suskaičiuosime visų dalyvavusių šeimų nueitą kelią ir paskelbsime, kiek kartų apkabinome Lietuvą! Akcijoje dalyvavusiems mokiniams skirsime socialinių – pilietinių valandų.

Ruoškime pasivaikščiojimui/žygiui batus ir kvieskime šeimos narius gerai praleisti laiką!

Pasivaikščiojimo/žygio metu laikykitės Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos nustatytų karantino taisyklių.