Gegužės 15 d. 4 klasių mokinių atstovai buvo pakviesti dalyvauti Palangos dekanato organizuojamame festivalyje „Marija – jūrų žvaigždė“, kuris vyko Palangos Vlado Jurgučio progimnazijoje. Festivalio tikslas – padėti mokiniams suprasti „Marijos – jūrų žvaigždės“ simbolio prasmę bei per kiekvieno vaiko unikalų saviraiškos būdą patirti kūrybos džiaugsmą. Mokiniai galėjo dalyvauti vienoje iš darbo grupių: giedojimo meno, vitražų kūrybos, teatro, šokio ir judesio improvizacijos, rožinio rišimo, žvaigždžių ir laivelių lankstymo bei kulinarinių kepinių gamybos. Darbo grupių rezultatai buvo pristatyti festivalio baigiamojoje dalyje. Po renginio ketvirtokai grįžo kupini gerų emocijų, įspūdžių ir gražių prisiminimų. Tikimės, kad šis festivalis taps tradicija, ir kitais metais jame vėl dalyvaus jau būsimi ketvirtokai. Informaciją paruošė tikybos mokytoja Reda.
Bir 18 2026
10:00 - 11:00
5-8 kl. auklėtojų metodinės grupės susirinkimas
A 213
