DOFE APDOVANOJIMŲ PROGRAMOS BRONZOS ŽENKLELIAI

Net 14 Pranciškonų gimnazijos moksleivių Vilniuje buvo įteikti DofE apdovanojimų programos bronzos ženkleliai. Tam, kad juos gautų, šie mokiniai turėjo išsikelti tikslus trijose skirtingose srityse – naujų įgūdžių, aktyvios fizinės veiklos ir savanorystės, bent pusmetį nuosekliai dirbti ir tuos tikslus pasiekti. Be to, mokiniai susiplanavo, pasiruošė ir savarankiškai įveikė dviejų dienų kvalifikacinį žygį, kurį vertino nepriklausomas stebėtojas. Bronzos ženkleliais buvo apdovanoti Kamilė Gindulytė (IIGa), Viltė Gruzdytė (IIGa), Ernesta Idzelytė (IIGa), Gabija Juciūtė (IIGa), Jokūbas Pocius (IIGa), Mintautė Vizgaudaitė (IIGa), Mindaugas Plokštys (IIGb), Saulė Baltaragytė (IIGc), Džiugas Paulauskas (IIGc), Liepa Petraitytė (IIGc), Ugnė Barasaitė (IIIGb), Ginta Budžytė (IIIGb), Erika Šlepetytė (IIIGb) ir Adelė Danutė Osterberg (IVGc). Mokiniams išsikelti tikslus ir kryptingai jų siekti padėjo DofE vadovės Laima Kareivienė ir Violeta Baltūsienė, o žygiams ruošė ir juose palaikė DofE žygių vadovai Vilius Adomaitis, Alina Gagytė.