Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

,, Dievo Žodis – žibintas mano takui”

Kovo  19d. 8a klasės mokiniai turėjo netradicinę integruotą tikybos ir anglų k. pamoką:,, Dievo Žodis – žibintas mano takui”.
 Per 40 dienų dykumoje Jėzaus atsilaikė prieš gundytoją  vieninteliu ginklu – Dievo Žodžiu, sakydamas: ,,Žmogus gyvas ne vien duona, bet ir kiekvienu Žodžiu, kuris išeina iš Dievo lūpų” (Lk 4,4), tad pamokos metu mokiniai  gilinosi į jiems skirtą Dievo Žodį lietuvių bei  anglų kalbomis. Jie taip pat  dalinosi įžvalgomis, ką Viešpats kalba per savo Žodį Šventąjame Rašte bei kaip galima juo gyventi kasdienybėje. Pamokos pabaigoje padarėme išvadą, kad Dievo Žodis skirtas mokyti, auklėti, ugdyti, patarti, drąsinti, lydėti, kad Dievo žmogus būtų tinkamas bet kokiam geram darbui (pagal Tim.3, 16,17). Tad skaitykime ir gyvenkime Dievo Žodžiu!
Pamoką vedė  mokytojos  Reda Čičiūnienė ir Martyna Muraškaitė

Artimiausi renginiai

Renginių nerasta