Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

DIDŽIUOJAMĖS IVGA KLASĖS MOKINIO, JAUNIMO EUROPOS KOMANDOS NARIO, VILIAUS JUODŽIO PASIEKIMAIS!

Didžiuojamės IVGa klasės mokinio, Jaunimo Europos komandos nario, Viliaus Juodžio pasiekimais!
Vilius Juodys spalio pabaigoje lankėsi Briuselyje, Belgijoje. Susitikimų Europos Komisijoje, Europos parlamente ir Europos Sąjungos taryboje metu aptartos skaitmeninės bendrosios rinkos, dirbtinio intelekto naudojimo strateginės komunikacijos srityje naujienos, EEAS EastStratCom Team pristatė ES kovos su prorusiška dezinformacija įgyvendinimą. Su EK aplinkos generalinio direktorato direktoriumi Kęstučiu Sadausku diskutuota apie aplinkosaugą ir žiedinę ekonomiką.
Taip pat pristatyta Erasmus+ programos ateitis 2021-2027 metų ES biudžete, DiscoverEU programa aštuoniolikmečiams, ES sporto politika. Su vyriausiojo Brexit derybininko Michel Barnier patarėju Tristan Aureau aptarta Brexit proceso eiga ir naujai pasiektas JK išstojimo susitarimas.

Artimiausi renginiai

Renginių nerasta