DAILYRAŠČIO KONKURSAS

„Žiūrėk, kad tavo gyvenimas būtų tylus ir ramus, nes toks Dievui patinka. Melskis kiekvienoje vietoje. Būk blaivus, išmintingas, išauklėtas, drovus ir kuklus“,- tokiais  žodžiais J. A. Pabrėža pradėjo atsisveikinimo laišką savo mokiniams. Būtent šis laiškas ir tapo gimnazijos penktų klasių dailyraščio konkurso, skirto J. A. Pabrėžai, tekstu. Penktokai, stengdamiesi kuo gražiau, be klaidų nurašyti tekstą, sužinojo, kokias vertybes pripažino ir stengėsi ugdyti J. A. Pabrėža. Lietuvių kalbos mokytojos Audronė Budrienė, Birutė Šidlauskaitė ir Lina Odinienė išrinko po vieną nugalėtoją kiekvienoje klasėje. Gražiausiai tekstą parašė: Luknė Gaidjurgytė (5a), Dominyka Šimkutė (5b), Rugilė Ragažinskaitė (5c), Mangirdas Venckus (5d), Adomas Konstantinavičius (5e).