Chemijos olimpiados rajono etapas

2024 m. sausio 10 d. nuotoliniu būdu vyko 62-osios Lietuvos mokinių (9–12 kl.) chemijos olimpiados rajono etapas. Olimpiadoje dalyvavo 21 mokinys.
Puikius rezultatus 9-10 klasių amžiaus grupėje pademonstravo šie mūsų mokiniai:
I vieta – 65,22 taškai, Amanda Indrišiūnaitė, IG klasės mokinė. Mokinę olimpiadai rengė chemijos mokytoja metodininkė Vilma Švitrienė.
I vieta – 62,32 taškai, Vytautė Paulauskaitė, IIG klasės mokinė. Mokinę olimpiadai rengė chemijos vyresn. mokytoja Aurelija Bėrantaitė.
II vieta – 59,42 taškai, Akvilė Padriezaitė, IIG klasės mokinė. Mokinę olimpiadai rengė chemijos vyresn. mokytoja Aurelija Bėrantaitė.
II vieta – 59,42 taškai, Liepa Maksvytytė, IIG klasės mokinė. Mokinę olimpiadai rengė chemijos vyresn. mokytoja Aurelija Bėrantaitė.
11-12 klasių grupėje puikiai pasirodė mūsų gimnazistai:
I vieta – 71,37 taškai, Martynas Baltūsis, IVG klasės mokinys. Mokinį olimpiadai rengė chemijos mokytoja metodininkė Vilma Švitrienė. Martynas pakviestas dalyvauti kitame olimpiados etape.
III vieta – 55,65 taškai, Urtė Navasaitytė, IIIG klasės mokinė. Mokinę olimpiadai rengė chemijos mokytoja metodininkė Vilma Švitrienė.
Sveikiname mokinius ir juos ruošusias mokytojas!