Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Birželio 22-24 d. Kopenhagoje.

Matematikos mokytojos, tęsdamos kelionių tradiciją, mokslo metus šįkart užbaigė Kopenhagoje. Jos susipažino su Danijos istorija; lankėsi Karališkajame sode, Rosenborgo pilyje, Amalienborge, Citadelėje; skyrė laiko susikaupimui Dievo Motinos bažnyčioje; kėlėsi bei kopė į bažnyčių bei apžvalgos bokštus, iš kurių atsiveria nuostabi Kopenhagos panorama; pramogavo Tivoli parke, lankėsi Gineso rekordų muziejuje; ragavo tradicinius patiekalus; grožėjosi Danijos sostine plaukdamos laivu bei įsiamžino prie Kopenhagos simbolio – undinėlės. Laikas praleistas kartu suteikia atgaivos, leidžia geriau pažinti vienai kitą bei  skatina svajoti ir planuoti kitas keliones. Gyvenimas – ne tik matematika ir uždavinių sprendimas.

Artimiausi renginiai

Renginių nerasta