Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

biologijos (STEAM) olimpiados rajono etapo rezultatai

Sveikiname 6-osios Lietuvos 5-8 kl. mokinių gamtos mokslų – biologijos (STEAM) olimpiados rajono etapo nugalėtojus ir prizininkus.
I-ą vietą laimėjo Adomas Konstantinavičius  (6e kl.), mokytoja Rima Novikienė, ir Aleksandras Slušnys (7a kl.), mokytoja Lina Jucytė. II-ą vietą laimėjo Eva Gramakova (5c kl.), mokytoja Rima Novikienė, ir Linas Rumbutis (8c kl.), mokytoja Lina Jucytė. III-ios vietos laimėtojos – Gustė Būgaitė (5d kl.) ir Luka Gikaraitė (6a kl.), mokytoja Rima Novikienė, bei Akvilė Padriezaitė (8C kl.), mokytoja Lina Jucytė. Dėkojame mokiniams ir mokytojoms už aukštus pasiekimus ir linkime sėkmės Adomui Konstantinavičiui ir Aleksandrui Slušniui  olimpiados respublikos etape.

Artimiausi renginiai

Renginių nerasta