Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

BALANDŽIO 12-14D. VYKO RESPUBLIKINIS LIETUVOS MOKINIŲ JAUNŲJŲ FILOLOGŲ KONKURSO ETAPAS.

Balandžio 12-14d. vyko respublikinis Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkurso etapas. Jo metu mokiniai per zoom platformą įvairiose sekcijose bendravo su rašytojais, literatūros kritikais, vertėjais, tautosakos žinovais, kalbininkais, vertinusiais jų darbus.

Linas Daugėla, IVGe klasės mokinys (mokytoja Daiva Ataitė) tapo net dviejų konkurso sekcijų laureatu: Publicistikos ir esė sekcijoje pelnė I laipsnio diplomą ir aukso medalį, Poezijos sekcijoje – II laipsnio diplomą ir sidabro medalį.

Guoda Mėčiutė ir Kamilė Venckutė, IIGb klasės mokinės (mokytojos Alma Razmienė, Daiva Ataitė), Vertimų (iš prancūzų kalbos) sekcijoje pelnė Pagyrimo raštą. Erika Lėkytė, IIGa kl. mokinė ( mokytoja Giedrė Arlauskienė ir Rasa Žygaitienė), Vertimų (iš vokiečių kalbos) sekcijoje taip pat pelnė Pagyrimo raštą.

Artimiausi renginiai

Renginių nerasta