Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Baigėsi rajono moksleivių jaunių tinklinio pirmenybės.

Šiais metais buvo sužaisti 6 turai. Pranciškonų gimnazijos vaikinai užėmė antrąją vietą ir pusfinalyje susitiko su E. Galvanausko profesinio mokymo centro Kretingos filialo tinklininkais, juos įveikė 3:1 (25:21; 22:25; 25:20; 25:20). Ši pergalė suteikė teisę varžytis didžiajame finale su Darbėnų gimnazijos I komanda. Po atkaklios kovos teko pripažinti Darbėnų gimnazijos tinklininkų pranašumą, jiems pralaimėta 3:0 (25:13; 25:23;31:29). Pranciškonų gimnazijos tinklininkai tapo 2023-2024 mokslo metų Kretingos rajono mokinių jaunių tinklinio pirmenybių II vietos laimėtojai. Geriausiu komandos žaidėju pripažintas Edas Zenkovas. Dėkojame mokytojai L. Drąsutytei – Stanienei.
Sveikinimai!

Artimiausi renginiai

Renginių nerasta