Antrokų laida ,,Klasės žinios“

Gegužės 20 d. antrokų ,,Varpelių“ klasėje vyko didelis sujudimas. Po klasę zujo reporteriai, režisieriai, grimuotojas, sufleris, operatorius ir kiti filmavimo laidos dalyviai.  Net tris valandas buvo filmuojama antrokų laida ,,Klasės žinios“. Ši nekasdieniška patirtis pagilino vaikų žinias apie reportažų filmavimą, TV laidos kūrimo subtilybes.  Antrokai suprato, kad filmuoti bei patiems filmuotis nėra jau toks lengvas darbas. Tam reikia  kantrybės, tinkamo pasiruošimo ir nusiteikimo. Buvo nelengva, bet padirbėta iš peties. Dabar liko sulaukti galutinio rezultato – filmo premjeros, kuri numatyta birželio 2 d. Tariame nuoširdų ačiū idėjos sumanytojams Smiltės Marijos tėveliams A. ir T. Virbaliams. 2 kl. mokytoja Asta Šličienė

Artimiausi renginiai

Renginių nerasta